Сьогодні найактуальнішою для виробників є потреба дивувати і захоплювати своїх клієнтів. У свою чергу споживачі кожен раз пред'являють все нові парадоксальні і суперечливі вимоги до тих продуктів, які хочуть купувати.


З одного боку, вони хочуть традиційних і класичних смаків, з іншого - жадають екзотики, нових вражень. Їм подобаються вироби, що поєднують в собі кілька різноманітних текстур. Вони одночасно хочуть щось крафтового, і тут же віддають перевагу темі Діджитал.

Для того, щоб задовольнити різноманіття споживчих очікувань, виробнику нічого не залишається, крім використання Фьюжн - підходу в створенні нових продуктів.


Слово "фьюжн" (fusion) означає стиль в дизайні, музиці, кулінарії або будь-якому іншому виді мистецтва, в основі якого лежить поєднання абсолютно різних напрямків, часто діаметрально протилежних, але разом дають несподівано прекрасний ефект.


Фьюжн - підхід не має строгих правил, це більше фантазійний та творчий напрямок, основний принцип якого - змішання напрямків, стилів, інгредієнтів з різних віддалених національних кухонь і різноманіття застосовуваних технологій.


Це своєрідна «філософія кулінарії», в якій важливо розуміти комбінаторність продуктів і інтуїтивно відчувати «смакову» гармонію. Всі інгредієнти, зібрані в одному фьюжн-блюді, повинні поєднуватися не тільки за смаком, але й по своїй текстурі, бути підібраними одна до одної та не «конфліктувати».

Фьюжн- підхід безумовно шлях експерименту і вимагає певної сміливості в застосуванні своєї творчої фантазії. Найпростішим прийомом для фьюжн-кулінарії є поєднання традиційних елементів різних національних кухонь в одній страві. При цьому кухні повинні бути не близькими за традиціями, інакше поєднання їх частина не буде оригінальним, а значить - ніякий не фьюжн. А ось якщо з'єднати непоєднуване - це саме те, що приверне увагу споживача.

Однак, дуже важливо, щоб під час їжі смак кожного інгредієнта в страві був окремо помітний, а потім все компоненти зливалися в «карколомному» смаку, що гарантує масу вражень та нових емоцій. Самі незвичайні поєднання у фьюжн насправді дуже тонко вивірені.

Дата
20 февраля 2020
Автор
Мітки