Бельгійський шоколад має світову репутацію лідера та еталона смаку завдяки своїй чудовій якості.

У 80-ті роки, коли провідні шоколадні компанії Бельгії були поглинені великими іноземними виробниками, шоколадна спадщина Бельгії опинилася під загрозою. У той період компанією Puratos було прийнято рішення про створення власного бренду шоколаду, який зберіг би культурну спадщину Бельгії і являв собою все найкраще, що є в справжньому бельгійському шоколаді. Так в 1988 році на світ з'явився шоколад Belcolade, який виробляється виключно в Бельгії, в маленькому містечку Ерембодегем на заході від Брюсселя.

Belcolade став не просто новим брендом, а кульмінацією колективної пристрасті до прекрасного смаку справжнього бельгійського шоколаду.


Назва Belcolade бере свій початок від злиття двох слів: Belgium & Chocolade. Щоб досягти унікального смаку Belcolade, кращі світові експерти інтенсивно працювали над створенням виняткового асортименту ароматів, отриманих з ретельно відібраних какао-бобів. Результатом цього є асортимент Selection  справжній витвір мистецтва, яке ідеально поєднує в собі гіркі та солодкі смаки, доступні в повному асортименті.


Місія Belcolade  надихати професіоналів-шоколатьє з усього світу адаптувати традиційні рецептури і розробляти нові вироби, комбінуючи шоколад з несподіваними продуктами, отримуючи захоплюючі смаки.


Зростаюче виробництво

На момент створення Belcolade все було побудовано з нуля: від самого бренду до смакових профілів і фабрики. Однак, бренд Belcolade почав швидко зростати і через десять років виробничі потужності були збільшені на 50% завдяки інвестиціям в сучасне обладнання. А в 2012 році Belcolade інвестувала в ще більш гнучку виробничу лінію.

Орієнтація на клієнта

Зараз Belcolade всесвітньо відомий своєю орієнтацією на клієнта, а також швидкою і гнучкою доставкою.

Belcolade також має досвід розробки специфічних смаків відповідно до індивідуальних вимог, що призводить до необмеженого смакового розмаїття розроблених продуктів, які надихають кращих шоколатьє, кондитерів та пекарів по всьому світу.

Центр Шоколаду

На рубежі тисячоліть в Ерембодегемі був відкритий міжнародний Центр Шоколадних Експертиз  навчальний центр і форум для обміну ідеями та технологіями для наших співробітників і професіоналів з усього світу.

Бельгійська "Ніч Шоколаду"

Belcolade також організовує "Ніч Шоколаду" в Бельгії  оригінальну серію заходів для клієнтів і шоколатьє з різних країн, на яких вони можуть відкрити для себе чудову якість і різноманіття Belcolade через чудові рецепти виробів з шоколаду в унікальній бельгійській обстановці.

Також Belcolade організовує конкурси і заходи в різних країнах, щоб привернути увагу до багатої бельгійської традиції виготовлення шоколаду.